Нема результатів.

Сьогодні,  09  березня  2017р. в рамках  Дня благоустрою територій навчальних закладів  було проведено ряд робіт  у Свободянській  ЗОШ І-ІІІ ст. та прилеглих до неї територій .

За кожним класом було закріплено окрему ділянку роботи.

Робота знайшлась усім :

Молодші школярі прибирали  опале  листя   та сміття по вулиці     Шкільній

Старші учні збирали сміття біля школи .

Учні 5-х та 6-х класів прибирали спортивний майданчик та внутрішній двір школи .

Кипить робота  й у парку , який знаходиться  навпроти  школи

Все навколо стало чистим і красивим. Але заходи, спрямовані на покращення стану довкілля та благоустрою прилеглої до школи території триватимуть, адже вони сприяють набуттю учнями трудового досвіду, формуванню навичок самообслуговування, прищеплюють шанобливе ставлення до праці та навколишнього середовища, а також забезпечують санітарно-гігієнічний та естетичний стан території школи та прилеглої території. А головне – школярі зрозуміли, що змінювати потрібно не лише методи прибирання, а й культуру поведінки.